Nutristar Bifimax 500 g

Neohodnoceno
Značka: NutriStar

Práškový výrobek s obsahem prebiotických fruktooligosacharidů, neochucený.

Dostupnost Skladem, expedice 1-2dny
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
206 Kč 170,25 Kč bez DPH
Nutristar Bifimax 500 g
Neohodnoceno
Značka: NutriStar

Práškový výrobek s obsahem prebiotických fruktooligosacharidů, neochucený.

Návod k použití:

Doporučená denní dávka činí 10 g u dospělých a 5 g u dětí. Nejvyšší denní dávka až 15 g prášku u dospělých nebo až 8 g u dětí. Stanovené množství se rozděluje během dne do menších podílů, nejlépe rovnoměrně časově rozložených. Příjem výrobku je vhodné zahájit velmi malými dávkami, například první den večer jedna rovná kávová lžička, druhý den jedna lžička ráno a druhá večer, a takto lze postupně příjem zvyšovat. Vysoká jednorázová dávka působí nadýmavě. Prášek se rozmíchá do vhodné tekutiny (postupným sypáním na hladinu), například 1 zarovnaná kávová lžička do 0,1 – 0,2 l nápoje. Přidání do jiných potravin (do jogurtu, salátu, těsta apod.) je možné. Jedna zarovnaná kávová lžička odpovídá 1 g prášku, zarovnaná polévková lžíce odpovídá 5 g prášku. Plná účinnost výrobku se dostavuje přibližně po třech týdnech pravidelného příjmu. Oligofruktózany nejsou v organizmu využívány jako běžné sacharidy.

Není určeno pro děti do 3 let. Nevhodné pro osoby s nutností omezení nadýmavých potravin, nebo alergií na použitou surovinu.

Skladovat mimo dosah slunečních paprsků v suchu a teplotě do 25°C.

Všeobecné informace o surovině:

Hydrolyzát inulinu. Někdy se označuje jako neocukry, fruktooligosacharidy, oligofruktozany. Směs prebiotických oligosacharidů (výběrově podpora růstu bifidobaktérií) tvořených fruktózovými molekulami. Denní dávka 5-15 g. Mohou používat diabetici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: