Tengri Universal Adaptogenic Elixir 100ml

Neohodnoceno

- Supersilný adaptogenní doplněk
- Komplex extraktů z adaptogenních a podpůrných rostlin
- Extrakt z kořene Rhodioly rosey (860 mg v 1 dávce)
- Extrakt z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (800 mg v 1 dávce)
- Extrakt ze stonku bazalky (Ocimum tenuiflorum) (800 mg v 1 dávce)
- Suchý extrakt z Cordyceps militaris (200 mg v jedné dávce)
- Extrakt z dýňových semínek (200 mg v 1 dávce
- Doplněk vyvinul Prof. Dr. Petko Denev, který je profesorem bioorganické chemie a chemie fyziologicky aktivních látek se zaměřením na vývoj doplňků výživy a funkčních potravin s vysokou biologickou aktivitou

Dostupnost Skladem, expedice 1-2dny
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Tengri Universal Adaptogenic Elixir 100ml
Neohodnoceno

TENGRI - Univerzální adaptogenní elixír, vyvinuto speciálně pro všechny podstupující velkou zátěž

 
Doplněk stravy.
 
- Supersilný adaptogen a životabudič 
- Komplex extraktů z adaptogenních a podpůrných rostlin
- Extrakt z kořene rhodioly rosey = 860 mg v 1 dávce
- Extrakt z kořene sibiřského ženšenu = 800 mg v 1 dávce
- Extrakt ze stonku bazalky = 800 mg v 1 dávce
- Suchý extrakt z Cordyceps militaris = 200 mg v jedné dávce
- Extrakt z dýňových semínek = 200 mg v 1 dávce
- Doplněk vyvinul Prof. Dr. Petko Denev, který je profesorem bioorganické chemie a chemie fyziologicky aktivních látek se zaměřením na vývoj doplňků výživy a funkčních potravin s vysokou biologickou aktivitou
 
Tengri představuje ultimátní doplněk v kategorii adaptogenů. Obsahuje tekutý extrakt z významných adaptogenních rostlin - rhodioly rosey, sibiřského ženšenu a cordycepsu + extrakty z dýňových semínek a bazalky. Všechny tyto extrakty mají synergní účinek a jsou zaměřené na posílení vitality a odolnosti při velké fyzické nebo psychické zátěži. Tengri má 100% přírodní složení, které je vhodné pro vegany.
 
Síla runy Tengri
 
Symbol na lahvičce doplňku je runa Tengri - půlměsíc protnutý tyčí. Jde o symbol boha Tengri, vládce nebes, který je stále uctíván některými sibiřskými národy. Runa symbolizuje sílu, moudrost a svrchovanost.
 

Nastartujte proud životní energie! Jsme plně přesvědčeni o tom, že suplementační kůra může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také zlepšit to, jak se cítíme, jak jsme odolní a kolik máme energie!

Tengri je vícesložkový funkční doplněk určený pro odolnost, vitalitu, energetickou rovnováhu a sílu. Posiluje organismus, alkalizuje tělo (metabolický detox) a celkově podporuje plnohodnotné fungování všech tělesných systémů. Unikátní receptura Tengri obsahuje extrakty z adaptogenních a synergně působících rostlin a plodin. Vyniká nejen volbou obsažených látek, ale také jejich množstvím v jedné dávce, která přesahuje obvyklé adaptogenní doplňky.

Inspirováno bohem nebe

"Adaptogenní elixír TENGRI je inspirován bohem Nebe - stvořitelem a dobyvatelem, symbolem dávající a transformující síly. Jeho symbolem je runa, se kterou šamani zobrazovali boha Tengri. 

Jako prastarý obraz v šamanistickém náboženství mnoha středoasijských národů se Tengri stává nositelem našeho poselství – zachovat v člověku sílu silného, neústupného a životaschopného, který se musí ovládat než ovládne živly. A učinit jej inteligentním – prostřednictvím přizpůsobivosti, vnitřní rovnováhy a vnímavosti k dynamice vnějšího světa. 

Tekutý adaptogen TENGRI je pouze prvním z řady produktů řady Ancestral Elixirs, jejichž ambicí je transformovat dávné tradice pomocí nástrojů moderní vědy. Produkty vyvinul Prof. Dr. Petko Denev, který je profesorem bioorganické chemie a chemie fyziologicky aktivních látek. Hlavní zaměření jeho práce se shoduje s hlavním posláním naší značky - vývoj doplňků výživy a funkčních potravin s vysokou biologickou aktivitou."

 
 

Snadné použití! Tengri lze jednoduše nakapat do úst nebo přidat do nápoje či pokrmu

Tengri můžete jen tak nakapat do úst a nebo jím posílit vaši snídani či svačinu. Můžete jej přidat do smoothie nebo jakéhokoli jiného pokrmu.

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods lze libovolně kombinovat, vzájemně se doplňují a posilují!

Mezi oblíbené dvojice patří např. Tengri + Druidess + pro krásu a vitalitu pro ženy, Tengri + Chieftan pro výkon, energii sílu mužů. Bez ohledu na to, jaké kombinace si sami vybereme, jedním z nejjednodušších, nejdostupnějších a nejrychlejších způsobů, jak je integrovat do našeho každodenního života, je kombinovat je s jiným starodávným a tradičním fermentovaným produktem pro naše země - jogurtem (pro vegany jsou alternativou rostlinná mléka).

 
Balení: 100 ml
 
Dávkování: 2x denně 5 ml. Rozpusťte v malém množství tekutiny (voda, čaj, džus atd.). Balení obsahuje 10 denních dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nevhodné pro děti mladší 12 let. Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah dětí. Přírodní produkt - je možný výskyt sedimentu nebo zákalu.
 

 
 Výživové údaje:
 v doporučené denní dávce (10 ml)
 Extrakt z kořene Rhodioly rosey
 860 mg
 Extrakt z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus)
 800 mg
 Extrakt ze stonku bazalky (Ocimum tenuiflorum)
 800 mg
 Suchý extrakt z Cordyceps militaris
 200 mg
 Extrakt z dýňových semínek
 200 mg
 
Složení: rostlinný glycerin, voda, Rhodiola rosea kořen, sibiřský ženšen kořen, bazalka indická (Tulsi) stonek, extrakt z cordycepsu, extrakt z dýňových semínek.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: