Předtréninkový stimulant Hyde Pre Workout 292.5g - ProSupps

Neohodnoceno

Předtréninkový stimulant Hyde Pre Workout je komplexní předtréninkovka s obsahem účinné dávky kofeinu, která vás spolehlivě nabudí před výkonem. Ve složení najdete také pečlivě vybrané vitamíny, minerální látky, kreatin monohydrát, beta-alanin či l-citrulin. Ten podporuje produkci oxidu dusnatého, čímž může v konečném důsledku zajistit větší přísun živin a kyslíku pracujícím svalům, a tím zefektivnit samotný výkon. Je vhodná pro všechny silové i vytrvalostní sportovce, kteří touží po lepších výkonech a chtějí ze sebe na tréninku dostat maximum. 

Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
838,35 Kč –32 % 570 Kč 471,07 Kč bez DPH
Předtréninkový stimulant Hyde Pre Workout 292.5g - ProSupps
Neohodnoceno
Předtréninkový stimulant Hyde Pre Workout 292.5g - ProSupps
838,35 Kč –32 %

Předtréninkový stimulant Hyde Pre Workout obsahuje účinnou dávku kofeinu, kreatin monohydrát, l-citrulin, beta alanin a další pečlivě vybrané látky

Předtréninkový stimulant Hyde Pre Workout je komplexní předtréninkovka, která vyniká obsahem účinných látek. Pokud se chcete před výkonem nabudit, dostat ze sebe maximum a pomoci si k lepší koncentraci při tréninku, jistě vás potěší obsah 250 mg kofeinu. Důležitou složkou je také kreatin monohydrát. Ten je při denním příjmu 3 g schopen zvyšovat výkonnost během krátkých po sobě jdoucích intervalech intenzivního tréninku. 

           

Ve složení dále najdete také beta-alanin. Ten se podílí na vytváření karnosinu, který ve svalech funguje jako takový “uklízeč”. Dokáže totiž snížit překyselení svalů a hromadění kyseliny mléčné, což může pomoci snížit svalovou únavu a prodloužit sportovní výkon. Opomenout však nesmíme ani roli l-citrulinu. Jedná se o neesenciální aminokyselinu, která podporuje produkci oxidu dusnatého, čímž může v konečném důsledku zajistit větší přísun živin a kyslíku pracujícím svalům. Tento účinek se pak může projevit pozitivně na výkonnosti. Ve složení najdete také l-tyrozin. Ten je známý především tím, že plní funkci prekurzoru adrenalinu, noradrenalinu a dopaminu.

          

Nechybí však ani aminokyselina karnitin ve formě N-acetyl-L-karnitinu. Jedná se o látku tělu vlastní, která patří mezi nejznámější spalovače tuku. Zároveň se účastní metabolismu kyselin a tvorby energie. Řadí se mezi oblíbená nootropika, což jsou látky užívané za účelem zlepšení koncentrace a psychického výkonu. Tato komplexní předtréninkovka obsahuje kromě zmíněných účinných složek také pečlivě vybrané vitamíny a minerální látky. Jmenovat můžeme například zinek, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Vitamíny B1 (tiamin) a B3 (niacin) mají pak vliv na správné fungování psychiky, nervového systému a látkové přeměny důležité pro tvorbu energie. Díky obsaženému vitamínu B12 pomáhá předtréninkovka snížit také únavu a vyčerpání. Vitamín C pak přispívá ke správné funkci imunitního systému během intenzivní tělesné námahy. 

            

Předtréninkovka je ve formě dobře rozpustného prášku, který jen přimícháte do vody či jiného nápoje a můžete vypít. Neobsahuje žádnou živočišnou složku, a tak je vhodná i pro vegany. 

         

Předtréninkový stimulant Hyde Pre Workout a jeho výhody

  • účinná komplexní předtréninkovka
  • obsahuje kreatin monohydrát a stimulant kofein 
  • obsahuje spalovač tuku l-karnitin
  • nabudí před výkonem
  • podporuje udržení optimální hladiny testosteronu v krvi
  • pomáhá snižovat únavu a vyčerpání
  • podporuje produkci oxidu dusnatého
  • přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie
  • je ve formě dobře rozpustného prášku

           

Složení

Vitamín C (kyselina askorbová), vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), vitamín B12 (metylkobalamin), niacin, zinek (zinek bisglycinát), l-citrulin, beta-alanin, kreatin monohydrát, N-acetyl-L-karnitin, l-tyrosin, kofein bezvodý, kyselina citronová (regulátor kyselosti), přírodní a umělé aromata, křemičitan vápenatý a oxid křemičitý (protispékavé látky), sukralóza (sladidlo).

        

Dávkování

Rozmíchejte 1 odměrku (9,75 g) v 250-300 ml vody, nejlépe 30 minut před tréninkem.

        

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (9,75 g)
Vitamín C 60 mg
Vitamín B1 3 mg
Vitamín B12 30 µg
Niacin 30 mg
Zinek 15 mg
L-citrulin 3000 mg
Beta-alanin 2500 mg
Kreatin monohydrát 1250 mg
N-acetyl-L-karnitin 500 mg
L-tyrozin 250 mg
Kofein bezvodý 250 mg

           

Upozornění

Tento produkt je určen pro zdravé dospělé od 18 let. Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte, máte špatný zdravotní stav nebo užíváte léky. Tento výrobek obsahuje 250 mg kofeinu, což odpovídá přibližně 2,5 šálkům kávy, a nemusí být vhodný pro jedince citlivé na účinky kofeinu. Příliš mnoho kofeinu může způsobit nervozitu, podrážděnost, nespavost a občasný rychlý tlukot srdce. Pokud se u vás vyskytnou jakékoliv nepříznivé účinky, okamžitě přestaňte produkt užívat a obraťte se na kvalifikovaného lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: