Turbo fat killer NEW 10x 25ml

Neohodnoceno
Značka: Wellnes Food

Kromě karnitinu (Carnipur®), obsahuje nový Turbo Fat Killer dva extrakty

 

Dostupnost Skladem, expedice 1-2dny
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
440 Kč 363,64 Kč bez DPH
Turbo fat killer NEW 10x 25ml
Neohodnoceno
Značka: Wellnes Food

Turbo fat killer NEW

Kromě karnitinu (Carnipur®), obsahuje nový Turbo Fat Killer dva extrakty

Svetol® (Naturex) a Fiit - ns® (Fytexia), které byly vyvinuty přímo pro váhový management. Jejich účinky na energetický metabolismus pro množství obsažené ve výrobku byly potvrzeny vědeckými studiemi.

Svetol® byl extrahován ze speciální odrůdy zelené kávy (Robusta Pierre) s vyváženým pr ofilem chlorogenových kyselin (45 - 50 %) a obsahem 50 - 55 % polyfenolů.

Dává uživateli to nejlepší z kávy, ne užitečné látky jsou během procesu výroby odstraněny.

Klinickou (dvojitě slepou a placebem kontrolovanou) studií pro suplementaci 400 mg Svetolu denně bylo prokázáno, že Svetol® má zeštíhlující efekt a zvyšuje poměr netučné svalové hmoty vůči tuku. Existují 2 synergické mechanismy působení: snížení absorpce g lukózy ve střevech a snížení glykogenolýzy v játrech, což v důsledku vede k využití tuku jako zdroje energie.

Fiit - NS® je extrakt z ovoce a zeleniny standardizovaný na polyfenoly a vitamín B3 (niacin).

Obsahuje více než 60 % polyfenolů, 15 % flavonoidů a 1,8 % niacinu. Klinickou studií pro denní příjem 900 mg byl prokázán úbytek hmotnosti oproti placebu a zachování vitality a pocitu spokojenosti (well being). Fiit - NS kombinuje známé energetické účinky vitamínu B3 a sílu polyfenolického extraktu bohatého n a naringin, katechin galát a EGCG (epigalokatechin galát).

Další účinné látky L - citrulin - L - malát a guarana pomáhají během sníženého energetického příjmu snižovat únavu, zvyšovat koncentraci a výkon.

Extrakt žen šenu má funkci harmonizující, přispívá k př ekonání únavy a stresu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: