Animal Test 21 sáčků - Universal Nutrition

Neohodnoceno

Animal Test se řadí mezi povolené náhrady steroidů. Jedná se o směs účinných rostlinných extraktů, které jsou díky černému pepři ještě lépe vstřebatelné. Je populární mezi lidmi, kteří usilují o zvýšení hladiny testosteronu, síly a nárůst svalové hmoty.

Dostupnost Skladem, expedice 1-2dny
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
3 276,35 Kč –26 % 2 402,40 Kč 1 985,45 Kč bez DPH
Animal Test 21 sáčků - Universal Nutrition
Neohodnoceno
Animal Test 21 sáčků - Universal Nutrition
3 276,35 Kč –26 %

Animal Test - náhrada steroidů pro sportovce, jejichž cílem je zvýšení hladiny testosteronu a nárůst svalové hmoty i síly

Animal Test je směs účinných rostlinných výtažků, které se používají jako náhrada steroidů. Ve složení tak najdete například kopřivu dvoudomou (Urtica Dioica), která je v současnosti zkoumaná pro svůj možný vliv na správné fungování cévní soustavy a vylučování vody z organismu. Dále obsahuje žumen čtyřhranný (Cissus quadrangularis), pečárku dvouvýtrusou (Agaricus bisporus) či křídlatku japonskou (Polygonum cuspidatum), která se řadí mezi antioxidanty. Ty mají v těle důležitý úkol. Bojují totiž s volnými radikály, čímž chrání buňky před poškozením. Směs je obohacena také o hesperetin, což je hlavní flavonoid v citronech a pomerančích, který se pyšní širokým spektrem účinků. Nechybí však ani grapefruit, který je často označován jako spalovač tuku. 

          

Pro maximální vstřebatelnost všech rostlinných výtažků najdete ve složení také extrakt z černého pepře (Piper Nigrum), který vám pomůže dostat ze směsi maximum. Poslední složkou je pak kyselina arachidonová, která se řadí mezi omega-6 mastné kyseliny. Jedná se o zdravé tuky, které můžeme najít například v rostlinných olejích, semínkách či ořeších.

         

Směs Animal Test je určena všem lidem, kteří usilují o zvýšení hladiny testosteronu v krvi. Tento steroidní hormon je schopný zvyšovat stimulaci proteosyntézi, čímž dokáže zvýšit vaši sílu a maximalizovat růst svalové hmoty. Snaha o zvýšení hladiny testosteronu je proto typická pro silově cvičící sportovce, kteří chtějí vidět rychle výsledky svého snažení. Animal Test má praktické balení. Každá dávka je v samostatném sáčku, takže ji můžete mít vždy u sebe, aniž byste museli cokoliv odměřovat. 

            

Animal Test a jeho výhody

  • používá se jako náhrada steroidů
  • je tvořený účinnými rostlinnými extrakty
  • obsahuje antioxidanty a omega-6 mastné kyseliny
  • dobře se vstřebává
  • je určený lidem, kteří chtějí zvýšit hladinu testosteronu
  • je populární mezi sportovci, kteří usilují o nárůst svalů a zvýšení výkonnosti
  • každá dávka je v samostatném sáčku

       

Složení

želatina (siřičitany), glycerin, stearát hořečnatý, voda, karamelová barva, karob, oxid titaničitý FD & C Red # 40, FD & C Blue # 1   

      

Dávkování

Užívejte 1 sáček denně spolu s jídlem. V tréninkové dny užijte 1 sáček spolu s předtréninkový jídlem. Je také nutné dodržovat správný pitný režim během užívání Animal Testu. Pro nejlepší výsledky užijte 2 balení po sobě během 42 dní bez pauzy. Potom přerušte užívání na 4 týdny.   

   

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (1 sáček)
Pro-Androgen Complex 2500 mg
Urtica Dioica (3,4-divanillyl tetrahydrofurán) (kořen)  
Cissus quadrangularis (ketosterón) (kořen)  
Polygonum cuspidatum (trans-3,5,4-trihydroxystilbon (trans resveratrol)) (kořen)  
Agaricus bisporus (polysacharidy) (pečárka dvouvýtrusá)  
3,5,7-Trihydroxy-4-Methoxyflavone (hesperetin)  
Hypertrophic Response Complex 1500 mg
Kyselina arachidonová (40 % ve vlastní směsi mastných kyselin a olejů)
Grapefruit (6,7-Dihydroxybergamottin) (semeno)
Extrakt Piper nigrum (ovoce)

       

Upozornění

Přípravek určený pro muže. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, není vhodná pro osoby mladší 18 let, pro těhotné a kojící ženy.

Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává mléko, sóju, vejce, arašídy, ořechy, ryby, korýši a pšenici.        

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: