Kevin Levrone FAT KILLER 2in1 FORMULA 24 x 120ml

Neohodnoceno
Značka: Kevin Levrone

KL FAT KILLER je navržen tak, aby byl nejen účinným spalovačem tuků, ale také přispíval k celkovému snížení únavy a zvýšení fyzické a mentální výkonnosti!

Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
607 Kč 501,65 Kč bez DPH
Kevin Levrone FAT KILLER 2in1 FORMULA 24 x 120ml
Neohodnoceno
Značka: Kevin Levrone

KL FAT KILLER je navržen tak, aby byl nejen účinným spalovačem tuků, ale také přispíval k celkovému snížení únavy a zvýšení fyzické a mentální výkonnosti!

● L-Karnitin je přírodní látka, kterou tělo vytváří z aminokyselin lysinu a methioninu. Považuje se za jeden z nejefektivnějších spalovačů, který podporuje výdrž, dodává energii a regeneruje svaly. L-karnitin je navíc základem mechanismu pro přepravu mastných kyselin do mitochondrií buněk, čímž zajišťuje spalování tuků. Mastné kyseliny se při spalování mění na energii, kterou využíváme při cvičení.

● Zázvorový extrakt
 je účinný zejména díky dvěma láktkám, a to 6-gingerolu a 6-shogaolu. Pomáhá udržovat hladinu krevních tuků a cukrů. Je znám svým antioxidačním účinkem a pomáhá podporovat imunitní systém.


● Extrakt ze zelenho čaje výrazně přispívá ke zlepšení využití tukových rezerv, zejména usazování vnitřního tuku a tím celkové snížení hmotnosti. Dále je znám pro zvýšení funkčnosti mozku, posiluje imunitní systém a také je to silný antioxidant pro snížení zátěže volných radikálů. 

● Extrakt z černého pepře, urychluje proces látkové výměny a podporuje a zlepšuje vstřebávání živin. Studie dokazují, že užívání extraktu černého pepře zvyšuje vstřebávání a biologickou využitelnost důležitých živin přijímaných z potravy a také zlepšuje využitelnost některých dalších doplňků výživy.

●  Niacin neboli vitamín B3 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a činnosti nervové soustavy. Dále je velice důležitý pro udržení dobrého stavu sliznic a pokožky, a také snížení míry únavy a vyčerpání.

● Glukuronolakton je sacharid, který se přirozeně vyskytuje v lidském organismu. Zlepšuje paměť, koncentraci a snižuje únavu.
Ve vysokých koncentracích se používá například v energetických nápojích. Ve stravě se vyskytuje i přirozeně, ovšem v malých množstvích.

●  Citicolin (CDP Choline), se vyskytuje v lidském těle přirozeně. Citicolin je přostředník při přeměně cholinu na fosfatidylcholin, jenž je důležitý pro zdravou kognitivní funkci a udržuje zdravé membrány mozkových buněk.

            

Složení v jedné dávce (1 ampule):       

            
            

120 ml    

            

beta-alanin:

3000 mg

citrulin-malát:

1000 mg

    z toho citrulin:

670 mg

L-karnitin:

1000 mg

kofein:

200 mg

glukuronolakton:

200 mg

citicolin:

200 mg

niacin:

98mg (613% NRV)

zázvorový extrakt:

100 mg

extrakt zeleného čaje:

100 mg (polyfenoly 50 mg)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: