Stévia tablety - GymBeam
Detailní popis produktu
Stévia tabs jsou skvělou alternativou cukru, která osladí nápoje a jídla bez kalorií
Stévia tabs jsou tablety, které obsahují kombinaci erytritolu a sladidla z rostliny stévie. Obě tyto látky se využívají jako bezkalorická náhrada cukru. Používají je tak lidé při hubnutí nebo v případě, že se chtějí starat o své celkové zdraví a omezují v stravě cukr. Pokud člověk vymění například klasický cukr za erytritol, může přispět k udržení mineralizace zubů a ke snížení vzestupu hladiny glukózy v krvi. Hodí se tak i v případě, že chcete držet na uzdě chutě na sladké. Jedno 18 g balení obsahuje 300 tablet a celé má pouze 9 kcal. Přesto však vyniká vysokou sladivostí, a tak vám dlouho vydrží.
Vzhledem k tomu, že jde o kombinaci erytritolu a sladidla z rostliny stévie, můžete očekávat dokonale vyváženou sladkost. Samotná stévie je přibližně 200krát sladší než cukr a má svůj specifický chuťový profil, který nemusí být každému příjemný. Když se však spojí s erytritolem, bude váš mlsný jazýček úplně spokojený.
Toto sladidlo má praktickou formu tablet, které si můžete vzít kamkoliv s sebou. Sladké chuti se už nemusíte vzdávat ani při hubnutí, dietních omezeních nebo v případě, že chcete snížit množství cukru v jídelníčku. I to je důvod, proč se ve vaší kuchyni toto sladidlo určitě neztratí. Skvěle dokáže osladit kávu, čaj, smoothie a další nápoje. Přidat ho však můžete i do kaší, dezertů a jiných jídel, která chcete obohatit o sladkou chuť téměř bez kalorií. Navíc neobsahuje žádné živočišné složky, a mohou ho tak používat i vegani.
Stévia tabs a jejich výhody
- obsahují bezkalorický erytritol a sladidla z rostliny stévie
- používají se jako náhrada cukru
- jsou vhodné na slazení bez kalorií
- mají výrazně vyšší sladivost než cukr
- osladí pokrmy i nápoje
- populární nejen mezi lidmi, kteří chtějí zhubnout
- ideální pro ty, kteří se ze zdravotních či jiných důvodů cukru vyhýbají
- jsou vhodné i pro vegany
Složení
Erytritol, steviol-glykosidy ze Stévie, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, kyselina vinná.
Dávkování
Užívejte maximálně 6 tablet denně na každých 15 kg tělesné hmotnosti.
Tabulka nutričních hodnot
| Nutriční hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 306 kJ / 73 kcal |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 64 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| - z toho polyoly | 46 |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,00 g |
Upozornění
Uchovávejte na suchém místě, mimo přímé sluneční záření. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladidla a dochucovadla |
|---|---|
| EAN: | 8586024620971 |
| Bez aspartamu: | ano |
| Bez GMO: | ano |
| Bez laktózy: | ano |
| Bez umělých sladidel: | ne |
| Bezlepkový: | ano |
| BIO: | ne |
| ? Forma: | tabletová |
| Veganský: | ne |
| Vegetariánský: | ano |
| Výrobce: | GymBeam |
| Počet kusů v balení: | 30 |
| weight: | 0.036000 |
| manufacturer: | GymBeam |
| heureka_name: | GymBeam Stévie tabs |
| ts_dimensions_length: | 5.000000 |
| ts_dimensions_width: | 2.000000 |
| ts_dimensions_height: | 8.000000 |
| netto_weight: | 0.018000 |
| hs_code: | 29389090: -- Ostatné |
| tablets: | 300 tab. |
| number_of_pieces_per_package_o: | 30 |
| form: | tabletová |
| blend: | čirý |
| vegetarian: | ano |
| vegan: | ne |
| glutenfree: | ano |
| lactosefree: | ano |
| bio: | ne |
| gmo_free: | ano |
| artificial_sweetener_free: | ne |
| aspartame_free: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




