BIO Chilli olej 100 ml - GymBeam
Detailní popis produktu
BIO Chilli olej – za studena lisovaný řepkový olej s chilli v té nejvyšší kvalitě a s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin
BIO Chilli olej je ochucený chilli olej pro všechny, kteří milují pikantní chuť a zároveň dbají na kvalitu potravin. Základem je za studena lisovaný BIO řepkový olej, který je obohacený o 0,9 % BIO chilli papriček. Díky šetrné výrobě metodou lisování za studena a následné filtraci si olej zachovává krásnou barvu, přirozené aroma a vysoký podíl nenasycených mastných kyselin. Ty tvoří více než 92 % celkového obsahu tuků. Konkrétně jde převážně o mononenasycené mastné kyseliny (65,1 g na 100 g) a polynenasycené mastné kyseliny (27,4 g na 100 g). Prospěšné jsou zejména proto, že nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Chilli papričky dodávají oleji středně pikantní charakter, který příjemně zahřeje, aniž by přebil chuť samotného jídla.
V kuchyni pro něj najdete celou řadu využití. Nejlépe si ho vychutnáte, když jím pokapete hotové jídlo těsně před podáváním. Tím naplno vynikne jeho chuť i příjemná pálivost. Skvěle se hodí na těstoviny, pizzu, do asijských pokrmů, chilli con carne nebo indického kari. Výborně poslouží i jako základ pikantní marinády, k dochucení polévek nebo na pokapání čerstvého pečiva.
Tento chilli olej se hodí i na běžnou tepelnou úpravu, jako je restování nebo pečení. Vzhledem ke svým vlastnostem ale není příliš ideální volbou pro vysokoteplotní způsoby, jako fritování nebo prudké smažení. Díky praktické lahvičce s nálevkou si vždy nadávkujete přesně tolik, kolik potřebujete. Přidejte do své kuchyně kousek BIO kvality a dodejte svým pokrmům pikantní charakter.
BIO Chilli olej a jeho výhody
- za studena lisovaný BIO řepkový olej s BIO chilli papričkami (0,9 %)
- více než 92 % tuků tvoří nenasycené mastné kyseliny
- nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
- šetrná výroba metodou lisování za studena a filtrace
- jednoduché složení bez zbytečných přísad
- příjemná pálivost vhodná do teplé i studené kuchyně
- středně pikantní charakter (medium hot) pro příjemné zahřátí bez přílišné pálivosti
- vhodný i na běžnou tepelnou úpravu, jako je restování nebo pečení
- na prudké smažení nebo fritování se nedoporučuje
- skvělý na dokončení těstovin, pizzy, asijských jídel nebo marinád
- ideální na pokapání hotového jídla těsně před podáváním
- díky praktické láhvi s nálevkou se snadno dávkuje
- neobsahuje lepek
- GLP-1 friendly
- vyrobený v EU
Složení
Řepkový olej*, chilli papričky* (0,9 %). *Z ekologického zemědělství.
Tabulka nutričních hodnot
| Nutriční hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 7,5 g |
| - z toho mononenasycené mastné kyseliny | 65,1 g |
| - z toho polynenasycené mastné kyseliny | 27,4 g |
| Sacharidy | 0 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,00 g |
Upozornění
Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.
Alergeny: Může obsahovat arašídy, ořechy, mléko, sezamová semínka a hořčici.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oleje, tuky a octy |
|---|---|
| EAN: | 8586028764527 |
| Bez aspartamu: | ano |
| Bez GMO: | ano |
| Bez laktózy: | ne |
| Bez umělých sladidel: | ano |
| Bezlepkový: | ano |
| BIO: | ano |
| ? Forma: | Tekutá |
| Veganský: | ne |
| Vegetariánský: | ano |
| Výrobce: | GymBeam Food |
| Objem: | 100 ml |
| weight: | 0.240000 |
| manufacturer: | GymBeam Food |
| heureka_name: | GymBeam BIO Chilli olej |
| ts_dimensions_length: | 3.800000 |
| ts_dimensions_width: | 3.800000 |
| ts_dimensions_height: | 14.800000 |
| hs_code: | 15141190: --- Ostatný |
| mass_mililiter_ml: | 100 ml |
| form: | tekutá |
| blend: | směs |
| vegetarian: | ano |
| vegan: | ne |
| glutenfree: | ano |
| lactosefree: | ne |
| bio: | ano |
| gmo_free: | ano |
| artificial_sweetener_free: | ano |
| aspartame_free: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




