Essentials VitaPack 30 balíčků - GymBeam

Neohodnoceno
Značka: GymBeam

Essentials VitaPack je pečlivě sestavený komplex esenciálních látek, které jsou nezbytné pro optimální fungování organismu. V tomto unikátním produktu tak najdete harmonickou směs vitamínů, minerálních látek, rostlinných extraktů, omega 3 mastných kyselin a látek kloubní výživy ve formě praktických sáčků. Essential VitaPack se tak skládá ze 30 sáčků, z nichž každý obsahuje 5 tablet a 3 softgelové kapsle s nezbytnými látkami pro správné fungování organismu.

Dostupnost Skladem, expedice 1-2dny
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
746,35 Kč –27 % 537,90 Kč 444,55 Kč bez DPH
Essentials VitaPack 30 balíčků - GymBeam
Neohodnoceno
Značka: GymBeam
Essentials VitaPack 30 balíčků - GymBeam
746,35 Kč –27 %

Essentials VitaPack - unikátní komplex s více než 30 látkami pro maximální péči o zdraví 

Essentials VitaPack obsahuje pečlivě sestavený komplex vybraných mikroživin, jejichž příjem je nezbytný pro správné fungování organismu. V tomto unikátním produktu tak najdete 30denní dávku těchto esenciálních látek v podobě 30 praktických sáčků. Každý sáček obsahuje denní dávku ve formě 5 tablet a 3 softgelových kapslí, která obsahuje až 13 klíčových vitamínů, 13 nezbytných minerálních látek, 3 rostlinné extrakty, 3 látky na výživu kloubů, lecitin a omega 3 mastné kyseliny pro správnou funkci srdce.  

    

Každý ze 30 sáčků v Essentials VitaPacku obsahuje:

 • Tabletu s vitamínem C a extraktem z růže šípkové. Vitamín C je jedním z klíčových vitamínů pro optimální fungování organismu, kde zastává několik důležitých funkcí. Bez něj by totiž nemohl správně fungovat imunitní a nervový systém. Dále je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu a funkci kostí, chrupavek, dásní, zubů, ale i kůže. Rovněž přispívá ke správné funkci psychiky, snížení únavy a vyčerpání, k ochraně buněk před oxidačním stresem a zvyšuje vstřebávání železa. To je důležité při jeho nedostatku v organismu, který se projevuje například nevysvětlitelnou únavou.   
 • Tabletu s vápníkem, zinkem a hořčíkem. Tyto esenciální minerální látky jsou potřebné pro aktivitu stovek enzymatických a biochemických přeměn v organismu a zachování optimálního zdraví. Vápník je potřebný nejen pro zdravé kosti a zuby, ale přispívá i ke správnému fungování svalů a látkové výměně důležité pro tvorbu energie. To ale není vše, jeho příjem je potřebný i pro optimální funkci trávicích enzymů nebo nervového přenosu v podobě neurotransmise. Dále také zinek hraje v organismu důležitou roli a bez něj by nemohlo proběhnout více než 200 enzymatických reakcí. Je důležitý pro správnou funkci imunitního systému, kognitivních funkcí nebo látkovou přeměnu všech makroživin. Rovněž je důležitý pro udržení normální hladiny testosteronu v krvi a podporuje zdraví vlasů, nehtů, kůže i kostí. Rovněž hořčík je stejně tak důležitou minerální látkou jako předchozí dvě. Účastní se více než 300 biochemických přeměn a je důležitý pro správné fungování nervového systému a psychiky. Dále přispívá ke správné funkci svalů, snížení vyčerpání a únavy a normální syntéze bílkovin. Jak vidíte, dostatečný příjem těchto tří prvků je pro zdravý organismus opravdu klíčový. V tabletě dále najdete i bór, měď, křemík a fosfor.
 • Tabletu s Arthro komplexem. Ta obsahuje funkční látky pro maximální péči o pohybový aparát, které jsou součástí celé řady produktů pro kvalitní kloubní výživu. V tabletě tak najdete glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM a vitamín C, který funkci celé směsi ještě umocňuje díky jeho roli týkající se tvorby kolagenu, funkce kostí a chrupavek.       
 • Dvě multivitamínové tablety. Ty se mohou pochlubit obsahem celkově 11 vitamínů a 10 minerálních látek důležitých pro správné fungování organismu. Ve složení najdete celé spektrum vitamínů skupiny B, vitamíny A, E, K, extrakt z echinacey a extrakt ze zeleného čaje, který je znám svým obsahem antioxidantů, epigalokatechin galátu (EGCG) či kofeinu. Tento vyvážený komplex tak přispívá k celkové harmonizaci organismu, pro jehož správnou funkci je zapotřebí nejen dostatek energie, ale i všech důležitých mikroživin. Například vitamíny B6 a B12 jsou důležité pro správnou funkci psychiky a dále rovněž přispívají ke snížení vyčerpání a únavy.
 • Kapsli s vitamínem D3. Kapsle tak obsahuje dobře vstřebatelnou formu vitamínu D v podobě D3 s účinnou dávkou 1000 IU (25 µg). Vitamín D je totiž důležitý pro správnou funkci imunitního systému, stejně jako k udržení zdravých kostí a zubů. Dále také přispívá ke správnému fungování svalů.
 • Kapsli Omega 3. Tyto esenciální mastné kyseliny v podobě EPA a DHA, které kapsle Omega 3 obsahuje, je nezbytné přijímat z externích zdrojů. Jsou totiž obecně důležité pro funkci srdce, mozku a zraku. V kapsli najdete i vitamín E, který chrání tyto vzácné mastné kyseliny před znehodnocením v podobě jejich oxidace, jelikož je známým antioxidantem.
 • Kapsli s lecitinem. Sójový lecitin obsahuje fosfolipidy včetně sloučenin cholinu, který přispívá k udržení normální funkce jater a správné látkové přeměně lipidů.  

      

Essentials VitaPack tak v každém sáčku obsahuje komplex více než 30 klíčových látek, které jsou potřebné pro správné fungování organismu. Je tak vhodný pro všechny, kteří chtějí maximálně a jednoduše pečovat o své zdraví v mnoha oblastech a od komplexního produktu očekávají jen to nejlepší. Je vhodný jak pro tvrdě trénující sportovce, tak pro všechny ostatní, kteří si chtějí svůj příjem mikroživin pojistit kvalitním produktem.   

          

Essentials VitaPack - GymBeam

      

Essentials VitaPack a jeho výhody

 • je pečlivě sestavený komplex esenciálních mikroživin pro podporu vitality
 • obsahuje 30 sáčků, přičemž v každém z nich je vybraná směs mikroživin
 • každý sáček obsahuje 5 tablet a 3 softgelové kapsle
 • obsahuje více než 30 klíčových látek v jedné denní dávce v podobě praktického sáčku
 • obsahuje látky na kloubní výživu, omega 3 mastné kyseliny a lecitin
 • podporuje správnou funkci psychiky a přispívá ke snížení vyčerpání a únavy
 • přispívá ke správné funkci svalů a imunitního systému
 • pomáhá s udržením normální hladiny testosteronu v krvi
 • podporuje zdraví vlasů, nehtů, kůže i kostí
 • pomáhá k celkové harmonizaci organismu
 • je vhodný pro všechny, kteří maximálně pečují o své zdraví 
         

Složení

Tableta s vitamínem C + extrakt z růže šípkové: Vitamín C (kyselina L-askorbová, hydroxypropylmethylcelulóza), šípkový prášek (Rosa canina), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý), protihrudkujíce činidlo (stearan hořečnatý), povlakové látky (mastné kyseliny, hydroxypropylmethylcelulóza, glycerol, hydroxypropylcelulóza).

Tableta vápník-zinek-hořčík: Uhličitan vápenatý s maltodextrinem (uhličitan vápenatý, maltodextrin), oxid hořečnatý, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, hydrogenfosforečnan vápenatý), oxid zinečnatý, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), hydroxypropylmethylcelulóza, povlakové látky (mastné kyseliny, hydroxypropylmethylcelulóza, glycerol, hydroxypropylcelulóza), bezvodý síran měďnatý, kyselina l-glutamová, tetraboritan sodný, polyvinylpolypyrrolidon.

Vitamín D3 kapsle: Vitamín D3 (cholekalciferol, triglyceridy, DL-alfa-tokoferol), triglyceridy, želatinová kapsle (želatina, glycerol, voda).

Omega-3 kapsle: Omega-3 (EPA, DHA, extrakt bohatý na tokoferol, slunečnicový olej), vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát), želatinová kapsle (želatina, glycerol, voda).

Kapsle s lecitinem: Sójový lecitin, želatinová kapsle (želatina, glycerol, voda).

Arthro komplex tableta: Glukosamin sulfát (měkkýši), vitamín C (kyselina L-askorbová, hydroxypropylmethylcelulóza), chondroitin sulfát sodný, MSM (methylsulfonylmethan), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), povlakové látky (mastné kyseliny, hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý, polydextróza, mastenec, triglyceridy).

2x Multivitamínové tablety: Uhličitan vápenatý (maltodextrin), oxid hořečnatý, vitamín A (retinylacetát, želatina, kukuřičný škrob, cukr, butylovaný hydroxytoluén), vitamín B1 (thiamin mononitrát), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B12 (kyanokobalamin, modifikovaný kukuřičný škrob, citrát sodný, kyselina citrónová, oxid křemičitý), vitamín C (kyselina L-askorbová, hydroxypropylmethylcelulóza), vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát, modifikovaný kukuřičný škrob, maltodextrin, oxid křemičitý), vitamín K1 (fytomenadion, arabská guma, cukr), fumarát železnatý, echinacea extrakt (polyfenoly) (Echinacea purpurea), extrakt ze zeleného čaje (polyfenoly, epigalokatechín galát, kofein) (Camellia sinensis), oxid zinečnatý, jodid draselný (uhličitan vápenatý), síran manganatý, molybdenan sodný (uhličitan vápenatý), chlorid chromitý (uhličitan vápenatý), seleničitan sodný (uhličitan vápenatý), síran měďnatý, protihrudkující činidlo (Stearan hořečnatý, oxid křemičitý) objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý), povlakové láttky (mastné kyseliny, hydroxypropylmethylcelulóza, glycerol, hydroxypropylcelulóza).

    

Dávkování

Užívejte 1 sáčkové balení denně.

   

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 balení
Vitamín A (retinylacetát) 0,15 mg
Vitamín B1 (thiamin mononitrát) 1,5 mg
Vitamín B2 (riboflavin) 1,7 mg
Vitamín B3 (nikotinamid) 20 mg
Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý) 7 mg
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 3 mg
Vitamín B7 (D-biotin) 0,15 mg
Vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová) 0,2 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamin) 2 µg
Vitamín C (Kyselina L-askorbová) 1084 mg
Vitamín D3 (cholekalciferol) 25 µg
Vitamín E (DL-alfa tokoferyl acetát) 13 mg
Vitamín K1 (fytomenadion) 37,5 µg
Vápník 483 mg
Hořčík 236,66 mg
Fosfor 83 mg
Zinek 11 mg
Železo 5 mg
Mangan 2 mg
Měď 1,33 mg
Jód 75 µg
Selen 55 µg
Molybden 50 µg
Bor 33 µg
Chrom 30 µg
Křemík 6,7 mg
Chondroitin sulfát 200 mg
MSM (Methylsulfonylmethan) 300 mg
Gukosamin sulfát 300 mg
Omega 3 300 mg
- EPA 180 mg
- DHA 120 mg
Kyselina L-glutamová 33 mg
Prášek z růže šípkové 50 mg
Sójový lecitin 660 mg
Echinacea extrakt 10 mg
- Polyfenoly 0,8 mg
EGCG (epigallokatechin galát) 3 mg
Extrakt ze zeleného čaju 10 mg
- Polyfenoly 9 mg

   

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: