Muscle Sport Creatine Monohydrate Pure 500g

Neohodnoceno
Značka: Muscle Sport

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích návalech krátkodobých cviků s vysokou intenzitou. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 3 g kreatinu. 

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
445 Kč 367,77 Kč bez DPH
Muscle Sport Creatine Monohydrate Pure 500g
Neohodnoceno
Značka: Muscle Sport

CREATINE MONOHYDRATE PURE 500g

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích návalech krátkodobých cviků s vysokou intenzitou. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 3 g kreatinu. 

Charakteristika: Creatine Monohydrate Pure mikronizovaný creatin bez dalších přídatných látek v té nejvyšší kvaltě a čistotě. Dodává svalovou energii, zvyšuje sportovní výkon.  

 

Creatine Monohydrate Pure dodává svalovou energii, je nezbytný pro intenzivní svalový výkon, zvyšuje fyzickou sílu.

 

  výborná a rychlá vstřebatelnost

  okamžitý účinek

 

Abychom z použití kreatinu monohydrátu jako suplementu vytěžili co nejvíce, musíme dodržovat několik zásad:

jednorázová dávka by neměla být vyšší než 5 gramů 

po rozmíchání kreatinu je třeba ho vypít v průběhu několika minut (postupně se totiž mění v neúčinný kreatinin)

souběžně s kreatinem je třeba použít i cukry, nejlépe s vysokým glykemickým indexem (GI – čím je vyšší, tím více se zvýší hladina inzulinu, protože dochází k prudkému vzestupu glykémie)

 

 Efekty suplementace kreatinem:

Nárůst fyzického výkonu

A to hlavně v oblasti sportů s intervalových tréninkem a posilováním, při sportovních hrách s přerušovanými periodami zátěže s vysokou intenzitou zátěže. To je dáno nejenom vyšší hladinou kreatinfosfátu ve svalech, ale zvyšuje se i rychlost resyntézy kreatinfosfátu po intenzivní zátěži – tedy rychlost zotavení.

Nárůst tělesné hmotnosti a svalové síly

Nárůst hmotnosti a síly řádově o několik kilogramů je v prvé řadě zapříčiněn zvýšením obsahu vody ve svalové buňce, ale předpokládá se i stimulace syntézy bílkovin, a tím i nárůst svalové hmoty. Po přerušení suplementace dojde ke snížení tělesné váhy částečným odvodněním, ale efekt nárůstu svalové hmoty díky intenzivnějšímu a kvalitnějšímu tréninku zůstává! Pokusy prokázaly i zvýšení síly, které pochopitelně souvisí s kvalitou a intenzitou tréninku.

Pozitivní dopad na zdraví člověka

To je asi nejméně známý a propagovaný efekt kreatinu. Pravidelná suplementace kreatinem snižuje hladinu celkového cholesterolu a zároveň zvyšuje podíl HDL (tedy „dobrého“) cholesterolu. Stejně pozitivně působí i na snižování triglyceridů (tuků) v krvi. Kreatin zlepšuje i mozkové funkce, zvláště paměť. Přes různé fámy se nikdy neprokázalo jakékoli zdravotní poškození při používání kreatinu.

 

Dávkování: ve dnech tréninku se doporučuje užívat 5 g Creatine Monohydrate Pure 30 - 60 minut před tréninkem. Ve dnech klidu 5 g Creatine Monohydrate Pure ráno. Užívá se v cyklech – 4 týdny denně, 4 – 6 týdnů se neužívá. Vhodné je rozmíchat do sacharidového nebo sacharidovo-proteinového nápoje.

 

Složení: mikronizovaný creatin monohydrát

 

Omezení: Není vhodné pro děti do 12 let, těhotné ženy a pro osoby s nesnášenlivostí na některou z použitých surovin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: