POWER SYSTEM POWER GYMBALL 85 cm

Neohodnoceno
Značka: Power System

Gymnastický míč Power GymBall Víceúčelové gymnastické míče využijete pro nejrůznější cviky.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem, expedice 1-2dny
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
410,19 Kč –49 % 206,91 Kč 171 Kč bez DPH
POWER SYSTEM POWER GYMBALL 85 cm
Neohodnoceno
Značka: Power System
POWER SYSTEM POWER GYMBALL 85 cm
Novinka
410,19 Kč –49 %

Gymnastický míč Power GymBall

Víceúčelové gymnastické míče využijete pro nejrůznější cviky. A i když je původ gymnastického míče úzce provázán především s fyzioterapií a rehabilitační léčbou, dnes už neodmyslitelně patří například také k psacímu stolu. tonizuje svalstvo celého těla a zvyšuje fyzickou kondici zlepšuje ohebnost, vyváženost a držení těla ideální pro prevenci a miminalizaci bolesti dolní části zad struktura povrchu se speciální úpravou proti náhlému prasknutí 55 cm doporučeno pro osoby vysoké 150-160 cm, 65 cm doporučeno pro osoby vysoké 160-170 cm,  75 cm doporučeno pro osoby vysoké 170 -180 cm,  85 cm doporučeno pro osoby vysoké 180 cm a více, maximální zatížení 300 kg.

Gymnastický míč je nestabilní cvičební pomůckou, takže je osoba, která na něm sedí, nucena při sebemenším pohybu zapojovat svůj hluboký stabilizační svalový systém, například hluboké zádové svalstvo, které drží naši páteř vzpřímenou. Umožní změnit podmínky statického zatěžování páteře ve prospěch pohybu.

Míč nás donutí udržet správné postavení pánve, která je výchozím bodem pro správné držení zbytku těla. Míč nám svým působením pomáhá udržovat jádro obratlové ploténky ve správné poloze a bránit jejímu vyklenování směrem do páteřního kanálu. poslouží jako alternativa židle v kanceláři, u počítače či školních lavicích na hodinách cvičení s míči se zapotíte, posílíte ochablé svalstvo, protáhnete se i relaxujete můžete s pomocí míče vyrovnat svalové dysbalance omezíte bolesti zad a přitom nepřetěžujete klouby a vazy zlepšíte koordinaci svých pohybů, získáte lepší stabilitu při předporodním cvičení se krásně uvolníte a připravíte se pro fázi porodu užijete spolu spousty legrace a zároveň zvýšíte své sebevědomí zabavíte dětské osazenstvo rodiny

Jak vybrat správný míč:

U všech míčů odpovídá cena jejich kvalitě. Je na kupujícím, aby sám zvážil, kolik chce a může do cvičební pomůcky investovat. Doporučujeme vzít v úvahu nejenom cenu výrobku, ale i testy zdravotní nezávadnosti (materiál neobsahující těžké kovy a fenoly). U osob alergických na latex je třeba dávat pozor, aby jej výrobek neobsahoval.

Při vzpřímeném sedu na míči musíte mít kolena lehce níž než pánev. Úhel mezi trupem a stehny by měl být o něco větší než 90°.

Velmi důležitý je bezpečný kontakt celé plosky nohou a prstů s podložkou.

Velikost míče můžete odvodit podle Vaší výšky, jedná se ale o orientační hodnoty. výška  a průměr míče 150 - 160 cm 55 cm 160 - 170 cm 65 cm 170 - 180 cm 75 cm 180 a více cm 85 cm

Pokud je Vaše hmotnost nad 100 kg, je doporučena větší velikost míče vzhledem k jeho prosednutí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: