CreaGEN 219g - ProSupps

Neohodnoceno

CreaGEN je unikátní směs pro všechny sportovce, kteří chtějí mít ty nejlepší výsledky a také touží po svalovém růstu. Ve složení najdete kreatin monohydrát, který zvyšuje výkon během krátkých tréninkových intervalů. Nechybí však ani HMB či betain bezvodý, který je spojován s efektivnějším vodním hospodařením a hydratací buněk. CreaGEN je navíc obohacený také o vápník či vitamín C, který pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.

Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem, expedice 1-2dny
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
780,85 Kč –27 % 569 Kč 470,25 Kč bez DPH
CreaGEN 219g - ProSupps
Neohodnoceno
CreaGEN 219g - ProSupps
780,85 Kč –27 %

CreaGEN - komplexní směs s obsahem kreatinu pro zvýšení výkonnosti během tréninkových intervalů

CreaGEN je komplexní směs s unikátním složením, jejíž dominantní část tvoří tzv. kreatinový matrix. Ten obsahuje několik složek, přičemž každá má svou roli. Jako první můžeme jmenovat kreatin monohydrát. Ten je schopný zvyšovat výkonnost během krátkých po sobě jdoucích intervalech intenzivního tréninku. Abyste mohli těžit z účinků suplementace kreatinem, je potřeba přijmout denně alespoň 3 g této látky. S jednou dávkou CreaGEN toto množství spolehlivě pokryjete. Z kreatinu nemusíte mít žádné obavy. Jedná se o látku, která se přirozeně nachází i v našem organismu.

            

Kreatinový metrix je dále tvořený látkou nesoucí název HMB (β-Hydroxy β-methylbutyrát). Jedná se o metabolit leucinu, který patří mezi tři aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Ty nejspíš znáte pod zkratkou BCAA. Tyto esenciální aminokyseliny si naše tělo nedokáže samo vytvořit, a tak je potřeba jejich pravidelné doplňování. V těle mají důležitou funkci, neboť se podílejí na syntéze bílkovin důležitých pro udržení a růst svalové hmoty. Leucin je zároveň aminokyselinou s největším anabolickým potenciálem. Funguje jako prekurzor proteinu mTOR, který mimo jiné spouští tvorbu bílkovin. Proto je nejen pro silové sportovce tak důležitý. Poslední složkou kreatinového metrixu je pak betain bezvodý. Jedná se o látku, která je spojena s efektivnějším vodním hospodářstvím organismu a hydratací buněk. Je aktivním metabolitem cholinu a přirozeně se nachází například v červené řepě.  

        

Svou roli má však v CreaGenu také vápník. Ten přispívá k normální funkci svalů a udržení zdravých kostí. Obsažený vitamín C pak pomáhá snižovat únavu i vyčerpání, a navíc má vliv na správné fungování imunity během intenzivní tělesné námahy i po ní. Pokud se řadíte mezi lidi, kteří usilují o zlepšení výkonu, zvýšení síly, a navíc chtějí podpořit správné fungování důležitých procesů v těle, je pro vás CreaGEN skvělou volbou.

          

CreaGEN a jeho výhody

  • obsahuje funkční dávku kreatin monohydrátu
  • obsahuje HMB, betain bezvodý, vitamín C a vápník
  • pomáhá zvyšovat výkon během krátkých tréninkových intervalů
  • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • má vliv na správné fungování svalů a zdraví kostí
  • přispívá ke správné funkci imunity
  • vhodný pro silové i kolektivní sportovce 
  • je ve formě dobře rozpustného prášku

     

Složení

Vitamin C (kyselina askorbová), vápník (hydroxymethyl-butyrát vápenatý (HMB)), kreatinový matrix (kreatin monohydrát, HMB (hydroxymethyl-butyrát vápenatý), bezvodý betain), přírodní a umělé aromata, kyselina jablečná, kyselina citrónová, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, sukralóza.   

     

Dávkování

Rozmíchejte 1 odměrku (7,3 g) v 250-300 ml vody 1-2krát denně.

          

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (7,3 g)
Vitamín C 60 mg
Vápník 230 mg
Kreatinový matrix 5500 mg
   Kreatin monohydrát 3000 mg
   HMB 1500 mg
   Betain bezvodý 1000 mg

          

Upozornění

Tento produkt je určen pro zdravé dospělé od 18 let. Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud se u vás vyskytnou jakékoliv nepříznivé účinky, přestaňte produkt užívat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: