L-Glutamin TABS 300 tab - GymBeam

Neohodnoceno
Značka: GymBeam

L-Glutamin je 100% čistý glutamin - aminokyselina, která podporuje růst a obnovu svalů. Pozitivně ovlivňuje regeneraci svalové hmoty, chrání tělo před jejím úbytkem, reguluje tvorbu glykogenu v játrech a udržuje dusíkovou bilanci v organismu. Spotřeba glutaminu narůstá v období nemocí, diet, v případě náročných tréninků a fyzických traumat. Jeho nedostatek má za následek pokles síly a vytrvalosti.

Dostupnost Skladem, expedice 1-2dny
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
573,85 Kč –30 % 396 Kč 327,27 Kč bez DPH
L-Glutamin TABS 300 tab - GymBeam
Neohodnoceno
Značka: GymBeam
L-Glutamin TABS 300 tab - GymBeam
573,85 Kč –30 %

L-glutamin - aminokyselina na ochranu svalové hmoty a její regeneraci, která navíc pozitivně ovlivňuje i vaši sílu a vytrvalost

L-Glutamin je 100% čistý glutamin - nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalové tkáni, která je podmíněně esenciální (nároky na její suplementaci se zvyšují v období nemocí, v případě náročných tréninků a fyzických traumat). Glutamin sestává z 19% dusíku, a proto je jeho primárním transportérem do svalových buněk. Zajišťuje dostatek materiálu na růst a obnovu svalů. Spolu s BCAA patří mezi nejčastěji používané výživové doplňky ve snaze o ochranu svalové hmoty a její regenerace.  

         

L-Glutamin TABS 300 tab - GymBeam

         

Produkuje se z neesenciální aminokyseliny - kyseliny glutamové, kterou si tělo nedokáže vyprodukovat. Navíc v obdobích stresu, nemocí nebo těžkých tréninků má svalová hmota tak zvýšené nároky na glutamin, že tělo je nedokáže pokrýt, a proto vzniká potřeba suplementace glutaminu. Významnou roli hraje glutamin také v imunitním systému, protože podporuje odolnost vůči nemocem, zejména po náročných trénincích. Užívání L-glutaminu jako výživového doplňku snižuje rozpad svalůchrání tělo před úbytkem svalové hmoty, a to zejména v případě diet a snahách o ztrátu tuku. Pozitivně působí při detoxikaci amoniaku, reguluje tvorbu glykogenu v játrech a udržuje dusíkovou bilanci v organismu. 

         

Spotřeba glutaminu je během intenzivních tréninků několikrát vyšší a při nedostatečném doplňování znamená rychlý pokles hladiny glutaminu. To má za následek i pokles síly, vytrvalosti a zpomalení regenerace svalových buněk. 

      

L-Glutamin a jeho výhody

  • 100% čistý L-Glutamin
  • má antikatabolické účinky
  • podporuje regeneraci a růst svalové hmoty
  • snižuje rozpad svalů a chrání tělo před jejich úbytkem
  • reguluje tvorbu glykogenu v játrech
  • udržuje dusíkovou bilanci v organismu
  • zvyšuje hladinu testosteronu a růstového hormonu
  • urychluje hojení ran
  • podporuje imunitní systém
        

Složení

L-glutamin, fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý.

        

Dávkování

Užívejte 4 tablety denně.

      

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta
L-Glutamin 1000 mg

       

Upozornění

Doplněk výživy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost: uvedena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: