VemoHerb Eastern Adaptogen 60 kapslí

Neohodnoceno
Značka: VemoHerb

- Komplex unikátních adaptogenů
- Originální mumio z Altaje, originální sibiřský ženšen, originální sibiřská rhodiola rosea
- 200 mg mumia, 200 mg sibiřského ženšenu, 200 mg rhodioly na 1 kapsli
- Supersilný adaptogen, bioharmonizér a vitalizér
- Fyzická zátěž, kondice, odolnost, tréninkové výsledky, vitalita, stres
- Mumio = standardizovaný obsah 50 % kyseliny fulvové
- Sibiřský ženšen = standardizovaný obsah 1,5 % eleutherosidu B+E
- Rhodiola rosea = standardizovaný obsah 1 % salidrosidu, 3 % rosavinu

Dostupnost Skladem, expedice 1-2dny
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
688,85 Kč –20 % 549 Kč 453,72 Kč bez DPH
VemoHerb Eastern Adaptogen 60 kapslí
Neohodnoceno
Značka: VemoHerb
VemoHerb Eastern Adaptogen 60 kapslí
688,85 Kč –20 %
EASTERN ADAPTOGEN (Východní Adaptogen)
 
Doplněk stravy.
 
- Komplex unikátních adaptogenů
- Originální mumio z Altaje, originální sibiřský ženšen, originální sibiřská rhodiola rosea
- 200 mg mumia, 200 mg sibiřského ženšenu, 200 mg rhodioly na 1 kapsli
- Supersilný adaptogen, bioharmonizér a vitalizér
- Fyzická zátěž, kondice, odolnost, tréninkové výsledky, vitalita, stres
- Mumio = standardizovaný obsah 50 % kyseliny fulvové
- Sibiřský ženšen = standardizovaný obsah 1,5 % eleutherosidu B+E
- Rhodiola rosea = standardizovaný obsah 1 % salidrosidu, 3 % rosavinu
 
Eastern Adaptogen je komplex tří silných adaptogenů. Originálního altajského mumia, standardizovaného extraktu z originálního sibiřského ženšenu a standardizovaného extraktu z rhodioly rosey. Účinky všech těchto látek souvisejí se schopností těla vyrovnat s nadměrnou fyzickou i psychickou zátěží, se sportovním výkonem, vytrvalostí, svalovou hmotou, energetickou hladinou a náladou. Speciálně pro sportovce představuje Eastern Adaptogen jedinečný produkt, který dovoluje maximalizovat tréninkové výsledky.
 
Hlavní benefity doplňku Eastern Adaptogen
 
>>> 200 mg mumia, + 200 mg sibiřského ženšenu + 200 mg rhodioly / v jedné kapsli <<<
= VÝRAZNÉ ADAPTOGENNÍ POSÍLENÍ ORGANISMU
= MAXIMALIZACE TRÉNINKOVÝCH VÝSLEDKŮ
= VÝRAZNÉ POSÍLENÍ VITALITY, ENERGETICKÉ HLADINY A ODOLNOSTI
= GARANTOVANÝ PŮVOD SLOŽKY MUMIO = ALTAJ
= GARANTOVANÝ PŮVOD SLOŽKY SIBIŘSKÝ ŽENŠEN = SIBIŘ
= GARANTOVANÝ PŮVOD SLOŽKY RHODIOLA = SIBIŘ
 
 
Originální mumio (shilajit) z Altaje
 
Mumio, kterému se mezi lidmi říká horská pryskyřice, slzy hor nebo slzy skal, v Ájurvédě shilajit, je velmi speciální druh biologicko-geologické usazeniny, která má lepkavou konzistenci a velmi tmavou, ta nejkvalitnější až černou barvu. Vyskytuje se v několika horských regionech - na Kavkaze, Altaji nebo v Himalájích. Za nejhodnotnější a nejsilnější je považováno mumio z Altaje díky nejvyššímu obsahu účinných látek. Surovým materiál pro produkci mumia je těžen ve vysokohorských podmínkách ve více než 3000 metrech nad mořem, kde se přirozeně ukládal ne méně než 500 až 1000 let. Jde o velmi specifickou černou geologicko-biologickou hmotu, která se v oddělených "žílách" vyskytuje v odlehlých jeskyních a skalách. Její těžba probíhá zcela ekologicky, bez použití jakýchkoli syntetických aditiv, a následná purifikace probíhá při nízkých teplotách, které dovolují mumiu zachování celého spektra živin.
 
Velmi důležitý je altajský původ mumia. Altaj je obrovské, téměř 2000 km dlouhé pohoří v centrální Asii na rozhraní Ruska, Kazachstánu, Číny a Mongolska. Je tu zcela minimální osídlení a zároveň obrovské přírodní bohatství (název Altaj pochází z mongolského Altan = zlaté hory). Odlehlost od civilizace a vysoká nadmořská výška zároveň Altaji dovolují zanechat si nedotčenost, díky které zde lze nalézt mnohé přírodní zázraky, mezi něž patří právě i altajské mumio.
 
 
Účinné látky v mumiu
 
Hlavní účinnou látkou v mumiu jsou tzv. huminové kyseliny, mezi kterými vyniká kyselina fulvová (zde tvoří 50 % obsahu mumia), speciální látka vznikající v biologických sedimentech, která má velmi silné adaptogenní účinky. Funguje jako všestranný metabolický optimizér a harmonizér s vlastnostmi souvisejícími prakticky se všemi biologickými procesy. Huminové kyseliny zdrojem mnoha dalších látek - neesenciálních aminokyselin jako je kyselina glutamová, glycin, histidin, fenylalanin, methionin, threonin, tryptofan, isoleucin, lysin, arginin, valin, kyselina asparágová, minerálů jako je mangan, draslík, hořčík, vápník, sodík, fosfor, chrom, nikl, zinek, měď, síru silikon, selen, argentum, kobalt a hliník, mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny, fosfolipidy, esenciální oleje, organické kyseliny, flavonoidy, karotenoidy a vitamíny.
 
Důležitou vlastností všech těchto látek obsažených v mumiu je jejich biodostupnost = všechny jsou 100% přírodního původu. Díky tomu lze mumio, ač jde navenek o jednu látku, označit za all-in-one mezi adaptogeny.
 
 
Originální sbiřský ženšen + originální sibiřská rhodiola
 
Pro ještě další posílení účinku obsahuje Eastern Adaptogen dvě další přírodní látky - extrakt ze sibiřského ženšenu a extrakt ze sibiřské rhodioly rosea. Sibiřský ženšen má velmi podobné vlastnosti jako mumio, souvisí zejména s celkovou vitalito, stresem, výkonem, regenerací, klouby, hladinou cukru, energetickou hladinou a soustředěním. Hlavními účinnými složkami sibiřského ženšenu jsou eleutherosidy. Existuje celkem sedm základních druhů eleutherosidů, přičemž nejvíce studovány jsou eleutherosidy B a E. V extraktu v Eastern Adaptogen jsou tyto dva standardizované na 1,5 % obsahu.
 
Rhodiola rosea je velmi dobře známý adaptogen s vlastnostmi souvisejícími zejména s odolností na stres a psychickou zátěž. Rhodiola rosea obsahuje bioaktivní polyfenoly, jako rosavin, salidrosid, syringin, triandrin a tyrosol. Extrakt v doplňku je standardizovaný na obsah 1 % salidrosidu a 3 % rosavinu.
 
 
Balení: 60 kapslí (42 g)

Dávkování: 1 kapsle denně - mezi jídly (dávkování je upraveno dle EU legislativy).
 
Pozn.: originální dávkování dle výrobce: 2 x denně 1 kapsle mezi jídly ( = 1 - 2 kapsle denně).
 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a přímého slunečního záření.
 


Výživové údaje:
 
 Počet dávek v balení: 60
 1 kapsle
 Rhodiola Rosea suchý extrakt z kořene
 (standardizovaný na 3 % rosavinů, 1 % salidrosid)
 200 mg
 Sibiřský ženšen (Siberian ginseng200 mg suchý extrakt z kořene
 (standardizovaný na 1,5 % eleuterosidů B+E)
 200 mg
 Mumio (Shilajit extrakt) (Asphaltum panjabinum)
 (standardizováno na minimální obsah 50 % fulvokyselin)
 200 mg
 
Složení v 1 kapsli: Rhodiola Rosea 200 mg  suchý extrakt z kořene (standardizovaný na 3 % rosavinů, 1 % salidrosid), sibiřský ženšen (Siberian ginseng200 mg suchý extrakt z kořene (standardizovaný na 1,5 % eleuterosidů B+E), mumio (Shilajit extrakt) (Asphaltum panjabinum) 200 mg (standardizováno na minimální obsah 50 % fulvokyselin), obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: