Kečup slazený stévií - GymBeam
Detailní popis produktu
Kečup slazený stévií - omáčka s nízkým obsahem kalorií a cukru, která si zachovává lahodnou rajčatovou chuť
Kečup slazený stévií si zamilujete proto, že obsahuje méně kalorií i cukru, ale přesto si zachovává typicky lahodnou rajčatovou chuť. To zajistil fakt, že na výrobu 100 g kečupu bylo použito 150 g rajčat. Celý kečup tak obsahuje až 705 gramů rajčat. Hodí se k opečeným bramborám, těstovinám, masu či jako součást různých omáček nebo jiných receptů.
Je slazený pouze stévií a neobsahuje žádný tuk. Ve srovnání s běžnými kečupy má pouze 49 kalorií na 100 g a nízký obsah cukru. Jedna lžíce má průměrně pouze 10 kcal, a proto si ho můžete vychutnat bez výčitek i během diety.
Kečup slazený stévií a jeho výhody
- je lahodná rajčatová omáčka
- slouží jako dochucovadlo do různých pokrmů
- má vynikající rajčatovou chuť
- má nízký obsah tuku a cukru
- je slazený pouze stévií
- má pouze 49 kalorií na 100 g
- je vhodný i do diety
Složení
Voda, rajčatový protlak (28 %) (100 g kečupu je vyrobeno ze 150 g rajčat), modifikovaný škrob, sůl, regulátory kyselosti (kyselina octová, kyselina citronová), dochucovadlo (obsahuje olej ze semen celer), sladidlo (steviolové glykosidy), směs koření (nové koření, černý pepř, koriandr, hřebíček).
Tabulka nutričních hodnot
| Nutriční hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 208 kJ / 49 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10,6 g |
| - z toho cukry | 3,8 g |
| Bílkoviny | 1,4 g |
| Sůl | 1,7 g |
Upozornění
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v lednici.
Alergenové upozornění: Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Omáčky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Bez aspartamu: | ano |
| Bez GMO: | ano |
| Bez laktózy: | ano |
| Bez umělých sladidel: | ano |
| Bezlepkový: | ano |
| BIO: | ne |
| ? Forma: | Tekutá |
| Veganský: | ano |
| Vegetariánský: | ano |
| Výrobce: | GymBeam Food |
| Gramáž: | 470 g |
| Počet kusů v balení: | 9 |
| weight: | 0.510000 |
| manufacturer: | GymBeam Food |
| heureka_name: | GymBeam Kečup slazený stévií |
| ts_dimensions_length: | 8.000000 |
| ts_dimensions_width: | 5.000000 |
| ts_dimensions_height: | 16.500000 |
| netto_weight: | 0.470000 |
| hs_code: | 21032000: - Rajčiakový kečup a ostatné rajčiakové omáčky |
| flavor: | mild |
| mass_grams_g: | 470 g |
| number_of_pieces_per_package_o: | 9 |
| form: | tekutá |
| blend: | směs |
| vegetarian: | ano |
| vegan: | ano |
| glutenfree: | ano |
| lactosefree: | ano |
| bio: | ne |
| gmo_free: | ano |
| artificial_sweetener_free: | ano |
| aspartame_free: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




