Citrulin - Mammut Nutrition
Detailní popis produktu
Citrulin – pre-workout bez stimulantů se 2,6 g L-citrulinu a 125 mg hořčíku pro podporu normální činnosti svalů
Citrulin je oblíbená předtréninkovka bez kofeinu pro všechny sportovce. Jeho základem je L-citrulin malát (84 %), přičemž v jedné odměrce (5 g) přijmete 2,6 g L-citrulinu. Složení doplňuje citrát hořečnatý jako zdroj hořčíku (magnézia). V jedné dávce ho přijmete 125 mg, díky čemuž přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Navíc neobsahuje žádné přidané stimulanty, takže se hodí i pro sportovce, kteří trénují v odpoledních nebo i večerních hodinách.
Tato předtréninkovka má formu dobře rozpustného prášku, díky čemuž se velmi snadno užívá. Skvěle zapadne do rutiny všech silových sportovců, crossfiťáků i vytrvalců, kteří hledají spolehlivý doplněk před sportovním výkonem. Stačí rozmíchat 1 odměrku (5 g) ve 200 ml vody a vypít zhruba 30 minut před tréninkem. Skvěle se hodí i pro vegany a neobsahuje GMO.
Mezi další benefity citrulinu patří i jeho souvislost s oxidem dusnatým (NO). L-citrulin totiž v těle funguje jako prekurzor argininu, který je jedním z metabolitů zapojených do takzvaného NO cyklu. Ten si sportovci často spojují s efektem svalové pumpy, proto ho pravidelně přidávají do své přípravy před náročným tréninkem. Posuňte své limity na další úroveň!
Citrulin a jeho výhody
- funkční pre-workout ve formě prášku
- obsahuje L-citrulin a hořčík
- hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
- díky hořčíku podporuje normální činnost svalů
- díky absenci stimulantů je vhodný i před večerním tréninkem
- ideální pro silové i vytrvalostní sportovce
- stačí rozmíchat 1 odměrku ve 200 ml vody a užít 30 minut před tréninkem
- vhodný pro vegany
- bez GMO
Složení
84 % L-citrulin malát, citrát hořečnatý.
Dávkování
Citrulin se doporučuje užívat před tréninkem v množství 5 g (1 odměrka) spolu s 200 ml vody.
Tabulka nutričních hodnot
| Nutriční hodnoty | 1 dávka (5 g) |
|---|---|
| L-citrulin | 2,6 g |
| Hořčík | 125,0 mg |
Upozornění
Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pro lidi s prodělaným srdečním infarktem. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Po otevření balení spotřebujte do 5 měsíců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Před-tréninkové |
|---|---|
| EAN: | 4260121347750 |
| Bez aspartamu: | ano |
| Bez GMO: | ano |
| Bez laktózy: | ne |
| Bez umělých sladidel: | ne |
| Bezlepkový: | ne |
| BIO: | ne |
| ? Forma: | prášková |
| Veganský: | ano |
| Vegetariánský: | ne |
| Výrobce: | Mammut Nutrition |
| Gramáž: | 200 g |
| Počet kusů v balení: | 8 |
| B2B price exception: | Ano |
| weight: | 0.304000 |
| manufacturer: | Mammut Nutrition |
| heureka_name: | Mammut Nutrition Citrulin |
| ts_dimensions_length: | 10.500000 |
| ts_dimensions_width: | 10.500000 |
| ts_dimensions_height: | 8.700000 |
| netto_weight: | 0.200000 |
| hs_code: | 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu |
| mass_grams_g: | 200 g |
| number_of_pieces_per_package_o: | 8 |
| form: | prášková |
| blend: | čirý |
| vegetarian: | ne |
| vegan: | ano |
| glutenfree: | ne |
| lactosefree: | ne |
| bio: | ne |
| gmo_free: | ano |
| artificial_sweetener_free: | ne |
| aspartame_free: | ano |
| b2b_price_exception: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




