Má smysl kupovat proteinové pečivo, chléb a wrapy? Krátká odpověď: mají zhruba 2–4× víc bílkovin než běžné pečivo (18–33 g na 100 g místo přibližně 7–10 g) a obvykle i víc vlákniny. Jedna porce ale většinou přinese jen 5–14 g bílkovin, takže jídlo s bílkovinami nenahradí – jen ho doplní. Bílkoviny z nich navíc vycházejí asi dvakrát dráž než z proteinového prášku.
V tomto průvodci vysvětlujeme, odkud se v proteinovém pečivu bílkoviny berou, jak číst etiketu, jak si stojí ve srovnání s běžným celozrnným pečivem a tortillou a kolik stojí 20 g bílkovin u konkrétních produktů z naší nabídky. Ceny platné k 14. 10. 2026, aktuální cenu vždy najdete u produktu.
Proteinové pečivo: rychlá odpověď
Proteinové pečivo z naší nabídky má 18–33 g bílkovin na 100 g. Na porci (2 plátky křupavého chleba, 1 wrap) je to ale 5–14 g – méně než odměrka proteinu.
Většinou jde o pšeničný lepek, sójovou mouku nebo mouku z čočky, hrachu a cizrny. Proto proteinové pečivo často obsahuje lepek a sóju.
U proteinového pečiva z naší nabídky 35–44 Kč. Pšeničná tortilla vychází na 47,80 Kč, syrovátkový protein na 17,69 Kč.
Wrapy a tortilly mívají 1,9–2 g soli na 100 g. Křupavý chléb je suchý, a proto má na 100 g víc kalorií – porovnávejte porce.
Proteinové pečivo berte jako výměnu za běžné pečivo, ne jako zdroj bílkovin sám o sobě. Nejvíc bílkovin za korunu z našich produktů dají GymBeam wrap (35,06 Kč za 20 g bílkovin) a BIO proteinový knäckebrot (od 35,54 Kč). K tomu přidejte náplň s bílkovinami – kuře, tvaroh, vejce, šunku.
Odkud se v proteinovém pečivu berou bílkoviny
Běžná pšeničná nebo žitná mouka obsahuje kolem 10 % bílkovin. Aby výrobce dostal pečivo na dvoj- až trojnásobek, musí část mouky nahradit surovinou s vyšším obsahem bílkovin. Ve složení proteinového pečiva se opakují tyto možnosti:
Pšeničný lepek a pšeničná bílkovina
Nejlevnější a technologicky nejjednodušší cesta – lepek drží těsto pohromadě a bílkovin má hodně. Najdete ho například v GymBeam wrapu (asi 15 % pšeničného lepku) nebo v ForPro křupavém chlebu (pšeničný lepek a koncentrát pšeničné bílkoviny). Pšeničná bílkovina má ale méně lysinu a leucinu než mléčné nebo živočišné bílkoviny, takže je dobré ji během dne kombinovat s dalšími zdroji.
Sójová mouka
Odtučněná sójová mouka přidá bílkoviny i vlákninu. Používá ji třeba ForPro. Sója patří mezi 14 hlavních alergenů, které musí být na obalu zvýrazněné.
Luštěninové mouky
Mouka z čočky, hrachu nebo cizrny – bez lepku a s přirozeně vyšším obsahem bílkovin a vlákniny. Z ní je vyrobený GymBeam BIO proteinový knäckebrot (čočka, hrách, cizrna, hrachový škrob a sůl). Kombinace luštěnin a obilovin v jídelníčku dává dohromady pestřejší skladbu aminokyselin. Více o rostlinných bílkovinách v článku Rostlinný protein: jak vybrat.
Přidaná vláknina a semínka
Aby pečivo nebylo tvrdé a mělo méně sacharidů, přidávají výrobci izolovanou vlákninu (bambusovou, ovesnou, psylliovou, citrusovou) a semínka. Díky tomu bývá na etiketě vysoké číslo u vlákniny – je ale dobré vědět, že část pochází z přidaných vlákninových koncentrátů, ne z celozrnné mouky.
Kolik bílkovin proteinové pečivo skutečně má
Na 100 g vypadá rozdíl oproti běžnému pečivu výrazně. Pečivo ale nejíte po 100 g – plátek křupavého chleba váží kolem 12 g, wrap 75 g. Proto je dobré dívat se na obě čísla.
| Pečivo | Bílkoviny na 100 g | Vláknina na 100 g | Energie na 100 g | Bílkoviny na běžnou porci |
|---|---|---|---|---|
| Běžný celozrnný chléb (orientačně) | cca 8–10 g | cca 6–8 g | cca 220–250 kcal | cca 8–10 g na 2 krajíce (100 g) |
| Pšeničná tortilla (GymBeam) | 7,1 g | 2,7 g | 300 kcal | 7,81 g na 1 tortillu (110 g) |
| Proteinový wrap (GymBeam) | 18 g | 5,1 g | 285 kcal | 13,50 g na 1 wrap (75 g) |
| Luštěninový knäckebrot (GymBeam BIO) | 22,6–24,2 g | 6,6–8,4 g | 361–364 kcal | cca 5 g na 3 plátky (cca 21 g) |
| Proteinový křupavý chléb (ForPro) | 30–33 g | 16–18 g | 366–393 kcal | 7,5–8,25 g na 2 plátky (25 g) |
Hodnoty běžného celozrnného chleba jsou orientační rozpětí z etiket obvyklých výrobků – konkrétní chléb se může lišit, proto se vždy podívejte na jeho obal. Křupavé chleby mají na 100 g víc kalorií jen proto, že neobsahují vodu; na porci vycházejí kolem 90–100 kcal.
Co znamená „vysoký obsah bílkovin“
Podle nařízení (ES) č. 1924/2006 smí potravina nést označení „zdroj bílkovin“, pokud bílkoviny tvoří alespoň 12 % energetické hodnoty, a „vysoký obsah bílkovin“ od 20 %. Wrap GymBeam (25,3 %), knäckebrot GymBeam (24,8–26,8 %) i ForPro křupavý chléb (32,8–33,6 %) tuto hranici splňují. Pšeničná tortilla (9,5 %) nesplňuje ani podmínku pro „zdroj bílkovin“.
Pečivo je hlavně „nosič“. Většinu bílkovin v jídle dodá to, co na něj dáte: 100 g kuřecích prsou, tvarohu nebo šunky přidá zhruba 12–25 g bílkovin. Proteinové pečivo pak jídlo jen „dorovná“. Pokud bílkoviny nestíháte, levnější je odměrka proteinu – viz srovnání proteinů podle ceny za 20 g bílkovin.
Vláknina, sacharidy, sůl a alergeny
Vláknina: často víc než u běžného pečiva
EFSA považuje za dostatečný příjem vlákniny pro dospělé 25 g denně a většina lidí se k tomu nedostane. „Zdroj vlákniny“ smí výrobce uvést od 3 g na 100 g, „vysoký obsah vlákniny“ od 6 g na 100 g. ForPro křupavý chléb (16–18 g) a knäckebrot GymBeam (6,6–8,4 g) patří do druhé skupiny, wrap GymBeam (5,1 g) do první. Na porci jsou to ale 2–4,5 g, podobně jako u dvou krajíců celozrnného chleba.
Sacharidy: méně, ale ne „bez sacharidů“
Proteinový křupavý chléb ForPro má 38–43 g sacharidů na 100 g (u dostupných příchutí), běžný žitný knäckebrot obvykle přes 60 g. Knäckebrot z luštěnin má 58,6–60 g, takže sacharidů v něm ubylo málo – výhodou jsou hlavně bílkoviny a absence lepku. Proteinový wrap má 35 g sacharidů na 100 g, běžná tortilla 47 g. Na přísné nízkosacharidové stravování se tedy hodí jen část výrobků.
Sůl: hlavně u wrapů a tortill
Wrap GymBeam má 2 g soli na 100 g (1,5 g na jeden wrap, tedy 25 % referenční hodnoty), pšeničná tortilla 1,9 g. K tomu se přidá sůl z náplně – šunky, sýra, omáček. Křupavý chléb ForPro má 1 g soli na 100 g, knäckebrot GymBeam 0,8–0,9 g.
Alergeny a lepek
Proteinové pečivo s pšeničným lepkem není vhodné při celiakii ani bezlepkové dietě. ForPro navíc obsahuje sóju a může obsahovat stopy sezamu, wrap GymBeam může obsahovat stopy sóji a hořčice. Luštěninový knäckebrot GymBeam je podle výrobce bez lepku. Bezlepkový italský toustový chléb GymBeam sice patří do stejné kategorie, ale s 5,4 g bílkovin na 100 g to proteinové pečivo není.
Proteinový wrap vs. běžná tortilla
U wrapů je rozdíl nejlépe vidět, protože jde o hlavní jídlo. Porovnali jsme dva výrobky stejné značky z naší nabídky:
| Na 1 kus | Proteinový wrap GymBeam (75 g) | Pšeničná tortilla GymBeam (110 g) |
|---|---|---|
| Energie | 214 kcal | cca 330 kcal |
| Bílkoviny | 13,50 g | 7,81 g |
| Sacharidy | 26,25 g | 51,70 g |
| Vláknina | 3,83 g | 2,97 g |
| Sůl | 1,50 g | 2,09 g |
| Cena za kus | 23,67 Kč | 18,67 Kč |
Hodnoty na kus jsme přepočítali z údajů na 100 g; u tortilly počítáme se 110 g na kus podle údaje „3 × 110 g“ na obalu. Proteinový wrap je menší a lehčí, takže má méně kalorií i sacharidů a téměř dvojnásobek bílkovin. Tortilla je za kus levnější, ale za 20 g bílkovin vychází dráž (47,80 Kč oproti 35,06 Kč).
Keto wrap Fitking: chybí tabulka
V nabídce máme i ALLNUTRITION Fitking Delicious High Protein Keto Wrap 240 g (6 wrapů, 239 Kč). Výrobce v popisu uvádí 8,8 g bílkovin, 10 g vlákniny a 4,4 g sacharidů na porci, kompletní tabulku výživových hodnot a složení ale na stránce zatím nemáme. Pokud 8,8 g platí na jeden wrap, vychází 20 g bílkovin na 90,53 Kč – proto ho do srovnání níže nezařazujeme.
Proteinové pečivo z naší nabídky s cenou za 20 g bílkovin
Do tabulky jsme zařadili všechno proteinové pečivo, které máme skladem a u kterého výrobce uvádí kompletní výživové hodnoty. Pro srovnání jsou na konci dva běžné výrobky ze stejné kategorie. Seřazeno podle ceny za 20 g bílkovin.
| Produkt | Bílkoviny / vláknina na 100 g | Energie z bílkovin | Bílkoviny na porci | Cena | Za 100 g | Za 20 g bílkovin |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GymBeam Wrap s vysokým obsahem bílkovin 225 g (3 × 75 g) | 18 g / 5,1 g | 25,3 % | 13,50 g (1 wrap) | 71 Kč | 31,56 Kč | 35,06 Kč |
| GymBeam BIO Proteinový Knäckebrot 100 g | 22,6–24,2 g / 6,6–8,4 g | 24,8–26,8 % | cca 5 g (3 plátky) | 43 Kč | 43,00 Kč | 35,54–38,05 Kč |
| ForPro Proteinový křupavý chléb 150 g | 30–33 g / 16–18 g | 32,8–33,6 % | 7,5–8,25 g (2 plátky, 25 g) | 99 Kč | 66,00 Kč | 40,00–44,00 Kč |
| Pšeničná tortilla GymBeam 330 g (3 × 110 g) – srovnání | 7,1 g / 2,7 g | 9,5 % | 7,81 g (1 tortilla) | 56 Kč | 16,97 Kč | 47,80 Kč |
| Italský toustový chléb GymBeam 350 g (bezlepkový) – srovnání | 5,4 g / 7,6 g | 9,0 % | neuvádí | 96 Kč | 27,43 Kč | 101,59 Kč |
U knäckebrotu počítáme se 14 plátky ve 100 g balení (podle údaje výrobce); rozpětí odpovídá příchutím Classic a rajče-bazalka. U ForPro uvádíme rozpětí pro příchutě rajče a provensálské koření, česnek a cibule a chia, amarant a quinoa. Pro srovnání: syrovátkový Explomax Instant CFM Whey Protein Economy 3000 g (1 999 Kč, 22,6 g bílkovin na 30 g) vychází na 17,69 Kč za 20 g bílkovin.
Nejvíc bílkovin na porci: GymBeam wrap
Jeden wrap má 13,50 g bílkovin a nejnižší cenu za 20 g bílkovin z tabulky. Obsahuje pšeničný lepek a 2 g soli na 100 g. Po otevření ho výrobce doporučuje uchovávat v lednici a spotřebovat do 3 dnů, jde i zamrazit.
Bez lepku: luštěninový knäckebrot
Složení je krátké – BIO mouky z čočky, hrachu a cizrny, hrachový škrob a mořská sůl. Je bez lepku a vhodný pro vegany, bílkovin má 22,6–24,2 g na 100 g. Sacharidů je v něm podobně jako v běžném knäckebrotu, takže ho berte jako bezlepkovou variantu s více bílkovinami, ne jako nízkosacharidové pečivo.
Nejvíc bílkovin a vlákniny na 100 g: ForPro
Křupavý chléb ForPro má 30–33 g bílkovin a 16–18 g vlákniny na 100 g a nejméně sacharidů z tabulky. Bílkoviny pocházejí ze sójové mouky a pšeničného lepku, část vlákniny z bambusové vlákniny. Porce 25 g ale dodá jen 7,5–8,25 g bílkovin a za 20 g bílkovin je z proteinového pečiva nejdražší.
Produkty prodáváme, nejde tedy o nezávislý test. Zařadili jsme proteinové pečivo skladem k 14. 10. 2026 s kompletní tabulkou výživových hodnot a cenu za 20 g bílkovin jsme počítali z ceny balení a hodnot na 100 g uvedených výrobcem. Výrobky bez výživových údajů (Fitking Keto Wrap, proteinové croissanty FeelingOK) a výrobky, které nejsou skladem (ForPro plátkový chléb, ForPro Protein Toast Roll, Proteinový chléb 16 plátků, veganské wrapy Protein a Co), jsme nezařadili.
Nejčastější chyby u proteinového pečiva
Dva plátky proteinového chleba mají 7–8 g bílkovin. Bez náplně s bílkovinami to plnohodnotné jídlo pro sportovce není.
Suchý křupavý chléb a vláčný wrap mají úplně jinou hmotnost porce. Přepočítejte si bílkoviny a kalorie na to, co opravdu sníte.
Proteinové pečivo nemá zázračně málo kalorií. Při hubnutí rozhoduje celkový příjem energie, ne slovo na obalu.
Bílkoviny v proteinovém pečivu jsou často právě z pšeničného lepku nebo sóji. Při celiakii nebo alergii vybírejte jen výrobky výslovně bez lepku a čtěte složení konkrétní příchutě.
Wrap s 1,5 g soli, k tomu šunka, sýr a dresink – a jste u poloviny denního doporučení soli. Kombinujte s čerstvou zeleninou a méně slanými zdroji bílkovin.
FAQ: proteinové pečivo, chléb a wrapy
Kolik bílkovin má proteinový chléb? +
Proteinové pečivo z naší nabídky má 18–33 g bílkovin na 100 g, běžný celozrnný chléb přibližně 8–10 g. Na porci (2 plátky křupavého chleba nebo 1 wrap) jsou to 5–14 g bílkovin.
Je proteinové pečivo vhodné na hubnutí? +
Může být praktickou výměnou za běžné pečivo, protože má víc bílkovin a vlákniny a často méně sacharidů. Kalorií ale nemá zásadně méně a na hubnutí má vliv jen celkový energetický příjem za den.
Vyplatí se proteinové pečivo cenově? +
Za 20 g bílkovin zaplatíte u proteinového pečiva z naší nabídky 35–44 Kč, u běžné pšeničné tortilly 47,80 Kč a u syrovátkového proteinu 17,69 Kč (ceny k 14. 10. 2026). Jako výměna za běžné pečivo dává smysl, jako hlavní zdroj bílkovin je dražší než protein.
Je proteinové pečivo bez lepku? +
Většinou ne – bílkoviny často pocházejí právě z pšeničného lepku. Bez lepku je například luštěninový BIO proteinový knäckebrot GymBeam z mouky z čočky, hrachu a cizrny. Při celiakii vybírejte jen výrobky výslovně označené „bez lepku“.
Je proteinový wrap lepší než obyčejná tortilla? +
Z hlediska bílkovin ano: proteinový wrap GymBeam (75 g) má 13,50 g bílkovin a 214 kcal, pšeničná tortilla GymBeam (110 g) asi 7,81 g bílkovin a 330 kcal. Oba mají hodně soli (kolem 2 g na 100 g).
Jak dlouho vydrží proteinový wrap po otevření? +
U wrapů GymBeam výrobce doporučuje po otevření uchovávat v lednici a spotřebovat do 3 dnů. Wrapy lze zamrazit a spotřebovat do 6 měsíců od zamrazení. Křupavý chléb a knäckebrot vydrží déle, po otevření je dobré balení dobře uzavřít.
Z čeho jsme vycházeli
- Jäger R. et al. (2017): International Society of Sports Nutrition Position Stand: protein and exercise. Journal of the International Society of Sports Nutrition 14:20.
- EFSA NDA Panel (2010): Scientific Opinion on Dietary Reference Values for carbohydrates and dietary fibre. EFSA Journal 8(3):1462.
- Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin (příloha: „zdroj bílkovin“, „vysoký obsah bílkovin“, „zdroj vlákniny“, „vysoký obsah vlákniny“).
- Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům (alergeny – příloha II).
- Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 o schválených zdravotních tvrzeních.
Jak tedy vybrat proteinové pečivo, chléb a wrapy?
Podívejte se na bílkoviny na porci, ne jen na 100 g, a spočítejte si cenu za 20 g bílkovin. Zkontrolujte lepek, sóju a sůl. Proteinové pečivo je dobrá výměna za běžné pečivo – přidá pár gramů bílkovin a vlákniny navíc. Hlavní zdroj bílkovin v jídle by ale měla být náplň, případně protein. Další tipy na snídaně a svačiny najdete v článcích Proteinové palačinky, Proteinové tyčinky a Co brát na začátku v posilovně.
Prohlédnout chléb a pečivo →