BIO Inulin prebiotická vláknina - NOW Foods
Detailní popis produktu
BIO Inulin prebiotická vláknina je jemný prášek, který lze přidat do kaší, smoothie i jogurtu a zvýšit tak denní příjem vlákniny.
BIO Inulin prebiotická vláknina je jemný prášek s neutrální chutí, kterým skvěle obohatíte svůj zdravý jídelníček. Pochází z modré agáve (Agave tequilana), rostliny známé svým nasládlým charakterem, a patří mezi fruktooligosacharidy (FOS). Jedná se o typ rozpustné vlákniny, která se přirozeně vyskytuje iv některých druzích zeleniny, jako je kořen čekanky, česnek, syrový chřest, nezralé banány, topinambur či artyčoky.
Její jemná konzistence a dobře rozpustná prášková forma umožňují snadné a pohodlné užívání. Stačí ji přidat do smoothies, jogurtu nebo kaše. Díky svému složení bez přidaných látek si zachovává vysokou kvalitu a je vhodná i pro vegany. Pokud hledáte snadný způsob, jak obohatit svůj jídelníček o skvělý zdroj vlákniny, tento produkt vám s tím pomůže.
BIO Inulin prebiotická vláknina a jeho výhody
- vláknina ve formě dobře rozpustného prášku
- pochází z modré agáve (Agave tequilana)
- je bez lepku, laktózy a GMO
- patří mezi fruktooligosacharidy
- je bez přidaných látek
- je vhodná i pro vegany
Složení
Organický inulin z modré agáve.
Dávkování
Užijte 1 zarovnanou čajovou lžičku1 až 3krát denně. Zamíchejte do svého oblíbeného nápoje nebo jídla. Začněte s 1 čajovou lžičkou denně a pomalu zvyšujte dávkování, abyste omezili gastrointestinální potíže.
Tabulka nutričních hodnot
| Nutriční hodnoty | Množství na porci | % RI |
|---|---|---|
| Kalorie | 10 kcal | - |
| Celkové sacharidy | 4 g | 1 %** |
| - z toho vláknina | 4 g | 14 %** |
| Organický inulin (FOS) (z modré agáve) | 3,3 g |
Upozornění
Může způsobit mírné přechodné nepohodlí v gastrointestinálním traktu. Pokud jste těhotná / kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem.
V tomto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.
Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.
Alergenové upozornění: Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů ani ze stromových ořechů Vyrábí se v závodě GMP, který zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Probiotika a trávicí enzymy |
|---|---|
| EAN: | 733739029447 |
| Bez aspartamu: | ano |
| Bez GMO: | ano |
| Bez laktózy: | ano |
| Bez umělých sladidel: | ano |
| Bezlepkový: | ano |
| BIO: | ano |
| ? Forma: | prášková |
| Veganský: | ano |
| Vegetariánský: | ano |
| Výrobce: | NOW Foods |
| Gramáž: | 227 g |
| Počet kusů v balení: | 12 |
| B2B price exception: | Ano |
| weight: | 0.295000 |
| manufacturer: | NOW Foods |
| heureka_name: | Now Foods Organický Inulin čistý prášek |
| ts_dimensions_length: | 7.700000 |
| ts_dimensions_width: | 7.700000 |
| ts_dimensions_height: | 14.000000 |
| netto_weight: | 0.227000 |
| hs_code: | 11082000: - Inulín |
| mass_grams_g: | 227 g |
| number_of_pieces_per_package_o: | 12 |
| form: | prášková |
| blend: | čirý |
| vegetarian: | ano |
| vegan: | ano |
| glutenfree: | ano |
| lactosefree: | ano |
| bio: | ano |
| gmo_free: | ano |
| artificial_sweetener_free: | ano |
| aspartame_free: | ano |
| b2b_price_exception: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
NOW Foods – prémiové vitamíny, minerály a doplňky stravy z USA 🇺🇸
NOW Foods patří mezi nejznámější světové značky doplňků stravy. Nabízí skvělý poměr kvality, čistého složení a ceny. V sortimentu najdete vitamíny, minerály, antioxidanty, aminokyseliny, bylinné extrakty i specializované doplňky pro sportovce i každodenní podporu zdraví.
Na Nejlevnější Výživa najdete široký výběr originálních produktů NOW Foods skladem – od oblíbeného magnesia, zinku, vitamínu D3, omega 3, NAC, ashwagandhy, berberinu až po trávicí enzymy, probiotika a další specialitky, které bývají v ČR často hůře dostupné.
Proč zvolit NOW Foods?
- více než 50 let zkušeností na trhu doplňků stravy,
- široká nabídka vitamínů, minerálů, antioxidantů a bylinných extraktů,
- oblíbená značka mezi sportovci i běžnými zákazníky,
- transparentní složení a praktické dávkování,
- výborná dostupnost produktů pro imunitu, energii, spánek, trávení i regeneraci.
Nejoblíbenější produkty NOW Foods 🔥
Mezi nejvyhledávanější produkty značky NOW Foods patří například Magnesium Glycinate, Magnesium Citrate, Zinc Picolinate, Vitamin D3 + K2, Omega 3, NAC, Ashwagandha, Berberine, Digestive Enzymes, Probiotika nebo Boron.
Vyberte si kvalitní doplňky stravy NOW Foods za výhodné ceny a dopřejte svému tělu prémiovou podporu pro výkon, zdraví i každodenní vitalitu. 💛




